Nieuws

Wedstrijdprogramma tot 5 november 2017
Vrijdag 27 oktober 2017
 
Tijd Team Wedstrijd Locatie Scheidsrechters Tafel
19:00 U16 ESBC Menhir M16 1 - BV Arrows M16 1 De Sneker Sporthal, Sneek Arnold van der Meulen en Erik Huisman Jan Weerts en Ramadan Anes
Zaterdag 28 oktober 2017
 
Tijd Team Wedstrijd Locatie Scheidsrechters Tafel
21:00 Heren BV Groningen 3 - ESBC Menhir 1 De Oude ALO, Groningen nvt nvt
Vrijdag 3 november 2017
Tijd Team Wedstrijd Locatie Scheidsrechters Tafel
20:45 Heren ESBC Menhir 1 - GSBV Moestasj 2 De Sneker Sporthal, Sneek volgt later volgt later
Zaterdag 4 november 2017
Tijd Team Wedstrijd Locatie Scheidsrechters Tafel
16:30 U16 BV Penta M16 1 - ESBC Menhir M16 1 Sportcentrum Drachten, Drachten nvt nvt
18:15 U18 BV Oaters Joure M18 1 - ESBC Menhir M18 1 Sportfun, Joure nvt nvt
19:30 U22 Triple-B M20 1 - ESBC Menhir M20 1 De Borkerkoel, Westerbork nvt nvt
Vrijdag 10 november 2017
 
Tijd Team Wedstrijd Locatie Scheidsrechters Tafel
19:00 U16 ESBC Menhir M16 1 - BV Oaters Joure M16 1 De Sneker Sporthal, Sneek volgt later volgt later
19:00 U18 ESBC Menhir M18 1 - BV Arrows M18 1 De Sneker Sporthal, Sneek volgt later volgt later
20:45 U22 ESBC Menhir M20 1 - Five Pack M22 1 De Sneker Sporthal, Sneek volgt later volgt later
21:00 Heren HBV Falcons MSE 1 - ESBC Menhir MSE 1 Valkenlaan, Hoogeveen nvt nvt
Vrijdag 17 november 2017
 
Tijd Team Wedstrijd Locatie Scheidsrechters Tafel
20:45 U22 BV Arrows M22 1 - ESBC Menhir M20 1 De Doelstien, Dokkum nvt nvt
Zaterdag 11 november 2017
 
Tijd Team Wedstrijd Locatie Scheidsrechters Tafel
10:45 U18 Green Lions M18 1 -ESBC Menhir M18 1 De Waddenhal, Harlingen nvt nvt

 

Door JanW op 09-09-2017
Trainingstijden 2017 - 2018

Allen de trainingen voor het seizoen 2017 - 2018 beginnen op woensdag 6 september in de Duinterpenhal.

Onderstaand een overzicht van de trainingstijden voor het komende seizoen.

Het eerste competitieweekend is 15 september 2017.

 

Dag Maandag     Woensdag  
Tijd 18:30 - 19:30 19:30 - 20:30 20:30 - 21:30 19:30 - 20:30 20:30 - 21:30
U16 RSG Zaal 1     Duinterpen 1  
U18   RSG Zaal 1   Duinterpen 2  
U20   RSG Zaal 2   Duinterpen 3  
Heren     RSG Zaal 1   Duinterpen
Recreanten     RSG Zaal 2    
Door JanW op 06-06-2017
Teamindeling 2017 - 2018
Heren U20 U18 U16
       
Sybo van der Bijl Nils Hettinga Djorke Heidweiller Kenan Hekalo
Jan Weerts Rob Dijkstra Jack Zeng Renzo Eljan Wijna
Arnold van der Meulen Max Steehouwer Arvid Bakker Rick Nieuwland
Jehannes Dijkstra Erik Huisman Marco van der Wal Martijn Huls
Jeroen Zangtingh Mustafa Kurkcu Geert-Jan van Dijk Martijn Jethro Sijbesma
Ali Carti Sean Ghorani Robertson Cart Sil Meijer
Danny Nowee Martijn Yntema Timmo de Beus Jort Huitema
Mats Haven Sjoerd Meerding Ralf van Helvoort Daniël Schouten
Henzson Carti David van Asperen    
  Ramadan Anes    
  Wouter Kruis    
  Jurre van der Meer    
       

 

Door JanW op 06-06-2017

Teams


H1
U20
U18
U16

Social media


Facebook
Twitter
© 2017 ESBC Menhir. Ontwerp & realisatie: Jeroen Zantingh
Gebruikersnaam
Wachtwoord
Onthouden?
Wachtwoord vergeten